Kompas kariery to program rozwojowo-szkoleniowy, który służy wyznaczaniu drogi zawodowej zgodnej z indywidualnym profilem osobowościowym, czyli w zgodzie z
W odróżnieniu od doradztwa zawodowego Kompas Kariery uczy umiejętności samodzielnego wybierania kierunku kariery.
Warsztaty rozwojowe dla Kobiet
Spotkania te są chwilą, która jest tylko dla mnie, ucieczką od zgiełku i pracy, żeby przyglądać się i poznawać siebie. Poza tym to miła atmosfera i radość dzielenia się tym, co we mnie tkwi.
Dają nam one możliwość odkrywania własnego piękna i poznawania siebie, co często jest zaskakujące, a bardzo się uwydatnia w kontakcie z innymi kobietami i ich doświadczeniami i przemyśleniami.
Polecam WKK innym kobietom, dlatego że to nas ubogaca. Sprawia, ze jesteśmy bardziej świadome siebie, a dzięki temu silniejsze i szczęśliwsze!
Natalia Molęda
Spotkania „W Kobiecym Kręgu” to przestrzeń, gdzie można wyrazić siebie i wiedzieć, że nikt Cię nie skrytykuje. Gdzie otwartość na ludzi jest podstawą. Każda z nas w tym kręgu uczy się tego, co w tym momencie potrzebuje. Jest więc to czasem różne dla nas w tym samym czasie.
Dla mnie najcenniejsze w Kręgach jest dzielenie się doświadczeniem i przeżyciami w kontekście podejmowanych kwestii, możliwość spojrzenia na świat oczami innych, z lotu ptaka.. Czasami uderza to, co się wtedy odkrywa w sobie.
Anna Laukajtis
Do Joasi na coaching trafiłam w czerwcu 2015, gdy byłam pewna, że chcę odkryć pracę moich marzeń, ale zupełnie nie wiedziałam, jak się do tego zabrać.
Co mi dał coaching? Bardzo dużo. Przede wszystkim większą samoświadomość nie tylko w sferze zawodowej, ale we wszystkich sferach życiowych. A przez to także uwolnienie od wielu nieuświadomionych więzów. Dał mi też radość i ciekawość jak niesamowitym narzędziem jest coaching prowadzony przez odpowiednią osobę (tj. b. życzliwie nastawioną, wrażliwą i mądrą).
Dokonało się też dużo zmian. Bardzo ważnych. W wieku 41 lat rozpoczęłam moje wymarzone studia. Już minął pierwszy rok, a ja nie mogę w to uwierzyć, że to już i że tak dobrze.
Zmieniłam dotychczasową pracę, choć bardzo się tego bałam i ryzykowałam, to mimo to pozwoliłam sobie zaufać Bogu i sobie i… przyniosło to ogromną ulgę i uwolnienie.
W czasie trwania całego procesu czułam się bardzo bezpiecznie i zaopiekowana. Poza tym każde spotkanie było przeze mnie wyczekiwane z wielka radością i ciekawością. I każde było wyjątkowe i odkrywcze.
Coaching z Tobą Joasiu polecam już od dawna każdej znanej mi kobiecie, która jest na jakimś swoim zakręcie życiowym. Wiem że jesteś bardzo otwartą, życzliwą, radosną i ciekawą życia osobą, która w energiczny, przyjazny i czytelny sposób pomaga odkryć to co każda z nas nosi tak naprawdę w swoim sercu.
Marlena Chromik Łebek