Wstępna konsultacja o wartości 150zł teraz w cenie 0zł !
Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły spotkania w ciągu 24h!

Blog

Joanna Mazurek 2018-02-27

Czasami potrzeba tak (nie)wiele, by spełnić swoje marzenie.
Dziś opowiem o jednym z moich licznych marzeń, za którym poszłam i które – NA SZCZĘŚCIE - odważyłam się  spełnić.

Od zawsze byłam istotą „człekolubną”, przebywanie wśród ludzi, szczególnie wtedy, gdy łączą nas podobne wartości i cele, uskrzydlało mnie i napełniało radością, nadawało życiu ten wyjątkowy smak.

Jako nastolatka uwielbiałam moją wspólnotę oazową, wszystkie wspólnotowe działania, posługi, wyjazdy itp. Na studiach, po studiach, przed małżeństwem i w małżeństwie, miałam jakąś wspólnotę ludzi, przy których mogłam wzrastać.

Będąc dojrzałą kobietą poczułam w sobie głęboką i palącą tęsknotę za przebywaniem wśród kobiet (szczerze żałowałam, że już nie trzeba wspólnie drzeć pierza, jak za czasów naszych prababć), za czerpaniem z mocy kobiecości, z ich piękna, wyjątkowości i mądrości, za byciem częścią Kobiecego Kręgu.

Czytaj więcej...

Joanna Mazurek 2018-02-15

Marzenia są napędem do wyznaczania sobie celów, realizacji planów, do trwania w postanowieniach, nadają  sens naszemu działaniu i motywują w kryzysowych momentach.

Jest w nich niesamowita moc!

To dzięki marzeniom jesteśmy zdolni opuścić strefę komfortu, wstać z wygodnej kanapy i … działać, zmieniać siebie i świat.

To „marzenia (a nie potrzeba) są matką wynalazków”.

Czytaj więcej...

Joanna Mazurek 2018-01-01

Lubię początek roku, choć nie pozostawia nam żadnych złudzeń co do faktu, że czas jednak  płynie nieubłaganie, a wraz z nim staję się coraz starsza. A to szczególnie wobec kobiet mało szarmanckie…

Dlaczego więc lubię początek roku?

Nie, nie chodzi o noworoczne postanowienia. Ani o wrażenie, że oto mamy nowe rozdanie, że teraz to naprawdę wszystko się zmieni, że tym razem to się uda, że w tym roku z pewnością  zrobię wszystko lepiej, jeśli nie najlepiej, nie popełnię starych błędów, nie potknę się, nie przewrócę... Uff, sam stek bzdur, które kłębią się w wielu głowach odurzonych musującym winem i hałasem fajerwerków.

Chodzi o…

Czytaj więcej...

Adres

Joanna Mazurek Personal Coach
ul. Dąbrowskiego 25A, 65-021 Zielona Góra, woj. lubuskie, Polska

Telefon

+48 530 430 183