Wstępna konsultacja o wartości 150zł teraz w cenie 0zł !
Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły spotkania w ciągu 24h!

Referencje

Referencje coachingu indywidualnego

Zdecydowałam się skorzystać z coachingu u Asi, bo chciałam znaleźć odpowiedzi na pytania odnośnie mojego pomysłu na dalszą drogę życia.

Spotkania były dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Okazało się, że wszystkie odpowiedzi są we mnie, tylko Asia za pomocą odpowiednio zadanych pytań i zadań, pomogła mi je zobaczyć :-)

Praca z Asią była dla mnie prawdziwą samorozwojową przyjemnością. Czułam się bardzo dobrze zrozumiana, byłam traktowana z empatią i szacunkiem, z radością zarażałam się entuzjazmem, z jakim Asia towarzyszyła mi na tej drodze.

Bez wahania polecę Joasię każdej kobiecie, która pragnie przeżyć przygodę owocnej pracy nad sobą i swoimi wyborami.

Beata Bus-Bąkowska

Do Joasi na coaching trafiłam w czerwcu 2015, gdy byłam pewna, że chcę odkryć pracę moich marzeń, ale zupełnie nie wiedziałam, jak się do tego zabrać.

Co mi dał coaching? Bardzo dużo. Przede wszystkim większą samoświadomość nie tylko w sferze zawodowej, ale we wszystkich sferach życiowych. A przez to także uwolnienie od wielu nieuświadomionych więzów. Dał mi też radość i ciekawość jak niesamowitym narzędziem jest coaching prowadzony przez odpowiednią osobę (tj. b. życzliwie nastawioną, wrażliwą i mądrą).

Dokonało się też dużo zmian. Bardzo ważnych. W wieku 41 lat rozpoczęłam moje wymarzone studia. Już minął pierwszy rok, a ja nie mogę w to uwierzyć, że to już i że tak dobrze.

Zmieniłam dotychczasową pracę, choć bardzo się tego bałam i ryzykowałam, to mimo to  pozwoliłam sobie zaufać Bogu i sobie i… przyniosło to ogromną ulgę i uwolnienie.

W czasie trwania całego procesu czułam się bardzo bezpiecznie i zaopiekowana. Poza tym każde spotkanie było przeze mnie wyczekiwane z wielka radością i ciekawością. I każde było wyjątkowe i odkrywcze.

Coaching z Tobą Joasiu polecam już od dawna każdej znanej mi kobiecie, która jest na jakimś swoim zakręcie życiowym. Wiem że jesteś bardzo otwartą, życzliwą, radosną i ciekawą życia osobą, która w energiczny, przyjazny i czytelny sposób pomaga odkryć to co każda z nas nosi tak naprawdę w swoim sercu.

Marlena Chromik Łebek

Po warsztatach „Mapa Marzeń” u Asi postanowiłam skorzystać z propozycji i umówiłam się z Asią na gratisową konsultację, po której zdecydowałam się na cały proces coachingowy.  Chciałam z pomocą coacha „pchnąć do przodu” moją pracę dyplomową (z którą utknęłam) i znaleźć satysfakcjonującą pracę.

Coaching z Asią uświadomił mi, że jestem w stanie skończyć pisanie pracy mgr i dokończyć studia. I tak też się stało: obroniłam się, skończyłam studia, mam więcej czasu dla siebie. nic nade mną nie wisi i nie ciąży.  No i udało się też znaleźć pracę. :-)

Uważam inwestycję w coaching za udaną. Każde spotkanie (w miłej i serdecznej atmosferze) było konkretne i bardzo owocne, Po każdym spotkaniu wracałam zmotywowana i gotowa do pracy. To był dobry twórczy czas.

Paulina Kucaba

Coaching z Asią przyniósł duże zmiany na lepsze  w moim życiu. Dzięki pracy z Asią,  wiem co robić z trudnymi emocjami, znam swoje wartości, cele, priorytety, cechy osobowości, mam świadomość swoich i nie tylko swoich potrzeb, wiem że mogę się nauczyć samodyscypliny, wiem jakie myśli podcinają mi skrzydła i jak nad nimi pracować, jak komunikować się z empatią i wiele innych rzeczy, których wpływ na moje życie jest bezcenny.

Magda B., lat 36

Referencje WKK

Spotkania „W Kobiecym Kręgu” to dla mnie ważny czas i staram się żadnego nie opuścić. Czym są dla mnie? Możliwością zatrzymania się na chwilkę, zastanowienia się nad tym co jest dla mnie ważne, co mogę zmienić, by moje życie było piękniejsze. Jest to też możliwość spotkania wspaniałych, ciepłych i otwartych kobiet!

Dla mnie najcenniejsze jest to, że po tych spotkaniach moje życie faktycznie się zmienia. Ważne jest dla mnie również to, że na spotkaniach czuję się bezpiecznie, dzięki zasadom i atmosferze, które wprowadziła prowadząca.

Podoba mi się również to, że podczas spotkań robimy dużo ćwiczeń, które pomagają lepiej zrozumieć dane zagadnienie.

Ewelina Witowska

WKK - to radość z odkrywania siebie i innych kobiet oraz siebie na tle innych (świadomość, że nie tylko ja tak mam, uspokaja, a poznanie, że można inaczej, lepiej podpowiada jak zmienić  lub zaadoptować już gotowe sprawdzone rozwiązania)

W spotkaniach WKK cenię sobie szczególnie szczerość, spontaniczność, otwartość, wyrozumiałość kobiet uczestniczących, ale przede wszystkim nadającej ton spotkaniom – prowadzącej :-)

Marlena Chromik Łebek

Spotkania „W Kobiecym Kręgu” są dla mnie odskocznią od dnia codziennego. Są pracą nad sobą. I zastanowieniem. Są dobrze spędzonym czasem. Są wytchnieniem i radością.

Najcenniejsze w nich jest to,  że każą mi się zastanowić nad sobą. Popracować. I to wszystko bez oceniania przez drugą osobę.

Z pełnym przekonaniem poleciłabym  udział w WKK innym kobietom, bo każda z nas  zasługuje na to, by uwierzyć w siebie, a te spotkania to umożliwiają.

Magda Łuczak (mamajudo.blogspot.com)

Spotkania „W Kobiecym Kręgu”  to przestrzeń, gdzie można wyrazić siebie i wiedzieć, że nikt Cię nie skrytykuje. Gdzie otwartość na ludzi jest podstawą. Każda z nas w tym kręgu uczy się tego, co w tym momencie potrzebuje. Jest więc to czasem różne dla nas w tym samym czasie.

Dla mnie najcenniejsze w Kręgach jest dzielenie się doświadczeniem i przeżyciami w kontekście podejmowanych kwestii, możliwość spojrzenia na świat oczami innych, z lotu ptaka.. Czasami uderza to, co się wtedy odkrywa w sobie.

Anna Laukajtis

W Kobiecym Kręgu” to  dla mnie miejsce zdobywania wiedzy o sobie samej i o innych, jak pracować ze sobą, jak się rozwijać itp. – czyli jednym słowem samorozwojowej. To też możliwość zachwytu nad innymi kobietami, poznawania potencjału kobiecości, doświadczania i udzielania wsparcia, doświadczania wspólnoty poprzez dzielenie się sobą nawzajem.

Co jest w nich najcenniejsze?  Spotkanie z kobietami, więź jaka się rodzi.

Cenna jest dla mnie różnorodność tematów, spotkań.

Cenię też możliwość konfrontacji swojego obrazu z tym jak widzą, odbierają mnie inne kobiety lub jak widzą jakiś problem w inny sposób niż ja, słuchania o różnych potrzebach.

Chciałabym, aby więcej kobiet mogło doświadczyć tej niesamowitej mocy, empatii kobiet i odkryć swoją własną siłę, wzmocnić się, a to wszystko pod opieką prowadzącej, której można zaufać i od której można się dużo uczyć.

Beata Bus-Bąkowska

Spotkania te są chwilą, która jest tylko dla mnie, ucieczką od zgiełku i pracy, żeby przyglądać się i poznawać siebie. Poza tym to miła atmosfera i radość dzielenia się tym, co we mnie tkwi.

Dają nam one możliwość odkrywania własnego piękna i poznawania siebie, co często jest  zaskakujące,  a bardzo się uwydatnia w  kontakcie z innymi kobietami i ich doświadczeniami i przemyśleniami.

Polecam WKK innym kobietom, dlatego że to nas ubogaca. Sprawia,  ze jesteśmy bardziej świadome siebie, a dzięki temu silniejsze i szczęśliwsze!

Natalia Molęda

Dzięki naszym regularnym „Kobiecym Kręgom” mogę spotkać się z innymi kobietami bez rywalizacji, porównywania, oceniania, krytykowania, w przestrzeni rozwoju, by stawać się lepszą sobą.

Śmiech, wzruszenie, bliskość, akceptacja, poczucie bezpieczeństwa, wyrażanie i rozumienie siebie, empatia... to wszystko i wiele, wiele innych rzeczy daje WKK.

Elwira D.

Te spotkania pokazują kobietom ich wartość, uświadamiają mi i innym, że mogę, że potrafię. Pokazują, że wszystkie z nas mają jakiś swoje ułomności, że nie ma ludzi idealnych. Spotkania uczą, budują, otwierają nowe perspektywy.

Cenne  w nich jest to, że w wolności możesz powiedzieć co myślisz, co czujesz, nie jesteś ani oceniana ani krytykowana, wprost przeciwnie. Jest empatia, ciepło.

Polecam kobietom WKK, bo podczas spotkań dowiadujemy się wiele o sobie samych i poznajemy nowych ludzi.  Odkrywamy nasz wewnętrzny świat, odkopujemy nasze wartości, zaczynamy dostrzegać siebie i nasze potrzeby. Dzięki spotkaniom lepiej postrzegamy świat, a dla tych którzy myślą, że ich życie jest skończone, te spotkania pokazują , że życie dopiero się zaczyna.

Bernadetta

Nasze spotkania „W Kobiecym Kręgu”  są szansą na odnalezienie odpowiedzi na pytania, które sobie stawiam o kobiecą tożsamość, ale też możliwością słuchania o doświadczeniu innych kobiet.

Motywują do szukania odpowiedzi na postawione pytania, wypływania na głębię swojego wnętrza, oddalenia się od codzienności, by odnaleźć wspomniane odpowiedzi.

WKK są dobrą propozycją dla kobiet, które chcą się rozwijać, ale nie miały do tej pory   możliwości poszukać odpowiedzi na wiele nurtujących je  pytań, np. na pytania o swoje powołanie i swoją tożsamość.

Marta I.

Kobiece Kręgi i tematy na nich poruszane  są dla mnie przede wszystkim  inspiracją. Dają mi odwagę zmierzyć się z pewnymi sprawami. Podoba mi się otwartość w podejściu do rzeczy, które może były do tej pory nienazwane.

Najcenniejsze dla mnie w WKK  jest pozytywne i pełne miłości podejście do samej siebie. Poleciłabym je  każdej poszukującej i myślącej o rozwoju osobie.

Dziękuje Ci Asiu za Twoją za pracę. Bardzo doceniam to co robisz.

Dorota A.

Spotkania są dla mnie przede wszystkim oderwaniem od codzienności, miłą odmianą, miejscem, gdzie próbuję nawiązać kontakt z samą sobą, przyglądać się sobie, pracować nad sobą, ale też gdzie  jestem rozumiana, kiedy mówię o swoich uczuciach lub marzeniach. To też możliwość przebywanie wśród niesamowitych kobiet!!!

Tu też  otrzymuję narzędzia do tego, aby próbować być lepszą.

Spotkania bardzo mi się podobają, są zawsze dobrze przygotowane i bardzo przyjemnie prowadzone ;)

Ania M.

Kilka opinii o warsztatach rozwojowych dla Kobiet

Super warsztat, świetna radosna i ciepła atmosfera, no i moje wielkie zaskoczenie, że mam takie piękne marzenia!, a właściwie, że każda z nas ma piękne marzenia, choć często zupełnie nieuświadomione. Bardzo dziękuję za to nowe doświadczenie.

Uczestniczka warsztatu MAPA MARZEŃ

Na warsztacie „Różne odcienie emocji” dostałam dużo konkretnej wiedzy, lepiej rozumiem swoją emocjonalność, i mam nadzieję, że pomoże mi to w codziennym życiu. Dziękuję prowadzącej za stworzenie bardzo życzliwej, kobiecej atmosfery.

J. L., lat 34

Z radością brałam udział w warsztat „Komunikacja empatyczna, czyli jak dochodzić do porozumienia na poziomie serca”. Dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy, znałam niektóre z nich, ale tu nabrały innego światła. Mile zaskoczyło mnie to, jaką fajną grupę stworzyłyśmy, bez nadęcia, pełną otwartości i szczerości.

Ola

Jestem bardzo zadowolona z warsztatów! Otrzymałam dużo wiedzy na tematy dot. trudnej komunikacji, empatii i emocji. Atmosfera bardzo miła, w pełnym kobiecym gronie, spokoju i relaksie. Wielkie uznanie dla prowadzącej! Uczestniczka warsztatów „Komunikacja empatyczna”

Uczestniczka warsztatów „Komunikacja empatyczna”

Myślę, że dzisiejszy warsztat zapoczątkował moją przygodę z „Komunikację empatyczną”, mam wrażenie, że zrobiłam jakieś 2 kroki do przodu (ale to już coś). Jestem zachwycona atmosferą, osobami w grupie – nikt nie ocenia, nie wyśmiewa, każdy pracuje w swoim tempie, na tyle, ile czuje i potrzebuje. Proszę o więcej takich warsztatów.

Asia, mama 3-ki dzieci

Moje oczekiwania, z  którymi przyszłam na  warsztaty o komunikacji empatycznej to: rozwój swojej osobowości i zrozumienie swoich potrzeb i emocji. Jestem usatysfakcjonowana, oczekiwania zaspokojone, a chęć do dalszej pracy rozbudzona. Byłoby super, gdyby takie spotkania mogły odbywać się cyklicznie.

Zadowolona uczestniczka

Adres

Joanna Mazurek Personal Coach
ul. Dąbrowskiego 25A, 65-021 Zielona Góra, woj. lubuskie, Polska

Telefon

+48 530 430 183